Клітки та аксесуари для гризунів

"І розумні, і красиві, і невибагливі, і не викликають алергії!" - В один голос твердять любителі шиншил. Все це правда. Але, як і кожна домашня тварина, шиншил має свої особливості. Наприклад, для неї потрібна дуже простора клітка, для якої буде важко знайти місце у невеликій квартирі. До того ж вдень звірятко в основному спить, а от уночі поводиться дуже активно. Для утримання звірка необхідна висока простора клітина з мінімальною довжиною піддону - 70 см, її висота - до 100 см. Шиншилла вміє прослизати у вузькі щілини, тому відстань між прутами має бути невеликою (оптимальна - 3,5 см). Так як звір майже не розкидає наповнювач, допустима клітина з невисокою основою і висувним піддоном - це дуже зручно при збиранні. Як наповнювач можна використовувати велику деревну стружку, пресований наповнювач для гризунів або кішок. Оскільки шиншила — стрибуча тварина, у клітці треба відтворити умови, наближені до природних: закріпити 2—3 різнорівневі дерев'яні полички, якими вона із задоволенням скакатиме. Обов'язково наявність соскової напувалки, непрогризаної миски з кераміки або металу, а також відсіку для сіна. Будиночок у клітці підвішувати не обов'язково, але звірятко почуватиметься краще, якщо у нього буде затишне містечко для відпочинку. Щоб шиншила залишалася здоровою і не страждала від зайвої ваги, встановлюють бігове колесо. А для вигулювання по квартирі використовують спеціальні прогулянкові пластикові кулі - звірятка люблять перекочуватися в них по підлозі. Менеджери Компанії «Лессі» допоможуть вам підібрати потрібну клітинку для вашого вихованця та аксесуари для неї. Декілька порад з асортименту клітин для гризунів:

Клітина для кроликів та морських свинок має максимально комфортну. Розміри залежать від розміру тварини, але не менше 50 см завдовжки. Бажано, щоб клітина мала високий піддон. Обов'язкове обладнання це годівниця, напувалка. За бажанням у клітці можна розмістити будиночок та кутовий туалет.

Клітина для хом'яків може бути невеликого розміру і має бути оснащена колесом, напувалкою та годівницею. Відстань між прутами має бути мінімальною, щоб тварина не втекла.

Клітина для мишей має бути закритого типу. Для цього найкраще підійдуть пластикові бокси або клітини з мінімальною відстанню між прутами. Потрібно вибирати клітини закритого типу, з високим піддоном, тому що ці тварини люблять рити нори і дуже смітять.


Клітина для щурів не повинна бути дуже великою, але повинна мати хоча б пару поверхів, щоб ваш улюбленець не набрав зайвої ваги.


клетки

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!