Зоотовари для птахів

Купуючи в будинок папужку, канарку або іншу пташку потрібно заздалегідь подбати про її клітину. Сьогодні існує багато різних видів клітин для птахів: круглі та прямокутні, пластикові та металеві. Клітина для птаха перестала бути просто будиночком, зараз вона виступає у ролі неповторного предмета декору. Клітина для птахів також може бути у стилі "вінтаж". Урожай може чудово вписатися в будь-який стиль інтер'єру. У моді завжди будуть металеві предмети. Це чудовий спосіб надати оригінальності та престижу інтер'єру. Важливу роль грає грати клітини, її ажурний малюнок може за стилем підходити під декор приміщення. Вона додасть неповторність та стиль у будь-який будинок. Підбираючи клітку для птаха, обов'язково прикрасьте її частинкою душі. Птахи також вимагають до себе особливої ​​уваги та догляду за ними. У компанії «Лессі» ви знайдете великий вибір клітин для птахів, папуг за оптовими цінами. Всі клітини виготовлені із міцних та безпечних матеріалів відомих брендів. Також, у «Лессі» є великий асортимент ласощів, кормів та іграшок для птахів, який ми можемо запропонувати за вигідною ціною, включаючи доставку. Ми допоможемо підібрати потрібний вам товар. У нас ви зможете купити товари для птахів відомих торгових марок, що позбавить вас занепокоєння за здоров'я вашого улюбленця. Постачання товару оптом у Києві здійснюється «день на день».

Також хочемо дати кілька порад для власників папуг та птахів. Не перевантажуйте простір клітини годівницями та іграшками. Багато птахів дуже люблять купатися, але ємності для купання краще розташовувати поза клітиною, так щоб вони не заважали польоту та стрибкам. Годівниці та напувалки необхідно розташовувати так, щоб стимулювати рухливість здорового птаха. Наприклад, напувалку краще розташувати вище в одному кінці клітини, а годівницю нижче в іншому кінці клітини. Іграшки для птахів не повинні містити токсичних металів, гачків, дрібних частин, що проковтуються. Безпечні іграшки повинні бути з карабінами, що закручуються, і запаяними ланками ланцюжка. Іграшки, зроблені для дрібних птахів, не використовують для великих.

Також здоровий птах завжди повинен мати чисту, свіжу воду в напувалці та свіжу їжу в годівниці. Якщо напувалка зроблена з пластику або міді, вода може акумулювати токсини, тому напувалку необхідно промивати кілька разів перед набором нової води.

Оптові поставки зоотоварів для птахів в регіони здійснюється в зручний для клієнта час. Доставка товарів до Києва проводиться «день на день».

  

витакрафт лого              лолопетс лого            падован лого

zernyatko-logoптицы1

 

 

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!