Зоотовари для гризунів

Кролики та хом'яки, шиншили, щури та декоративні миші, морські свинки – всі ці гризуни вимагають особливого догляду та уваги до себе. Компанія «Лессі» пропонує цілу низку товарів, які підійдуть вашому улюбленцю. Для хом'яків, мишок, морських свинок ви можете у нас оптом купити клітку, колесо, напувалку та будиночок. Наші менеджери допоможуть підібрати потрібний вам товар. Ціна на клітини для гризунів залежить від розміру клітини та бренду. Також у нас ви зможете купити корми, ласощі, іграшки, вітаміни, купалки, туалети, шампуні, ветпрепарати та інші товари для гризунів. Товари відомих торгових марок, які ми вам пропонуємо, не змусять вас засумніватися в їхній якості та турбуватися за здоров'я вашого улюбленця. Оптові поставки зоотоварів для гризунів у регіони здійснюється у зручний для клієнта час, київським клієнтам доставка зоотоварів здійснюється «день на день».

Люди, на яких вдома чекає домашня тварина, живуть довше і щасливіше за інших. Милий хом'ячок, щур чи морська свинка, зможуть подарувати вам багато приємних хвилин. Декілька порад для тих, хто хоче придбати одну з цих милих тварин. Сходи в клітці повинні бути зроблені з пластмаси, інакше лапи вашого вихованця провалюватимуться. Не забудьте обладнати нове житло годівницею, напувалкою та колесом, яке буде головною розвагою в житті тварини. Чищення клітини має проводитися не рідше одного разу на 4 дні. Чим довша вовна вашого улюбленця, тим частіше її потрібно розчісувати.

Наприклад, довгошерсті морські свинки потребують щоденного розчісування спеціальною щіткою з довгими зубами. Лисих щурів протирають спеціальними серветками, які замінюють їм ванну, а ось решта щурів вимагають купання. Температура води не мала вище 32 градусів. Хом'ячків та морських свинок не потрібно мити. Стригти нігті всім гризунам потрібно за потребою, не частіше ніж 1 раз на рік. Для цього продаються кігтерізки. Регулярно варто перевіряти вуха та очі свого вихованця. Забруднення не можна прибирати спеціальними паличками або ватяними дисками. Це слід робити паперовими хустинками. При дотриманні всіх цих порад, ваш гризун довго вас радуватиме.

 

prestige logo      падован лого

 

 

 

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!