Вітаміни та ласощі для собак

Основна проблема у годівлі собак полягає в тому, що найчастіше господарі не замислюються над поняттям «збалансований раціон», і, як правило, вихованець їсть і спеціальні корми, і їжу зі столу. Така «різноманітність» за відсутності належного раціону, як правило, призводить до різних патологій, особливо у молодих, старих і вагітних тварин. Найпоширеніші проблеми при недостатньому постачанні організму тварини мікроелементами та вітамінами – це захворювання шкірних покривів, дерматити, рахіт, остеопороз, дисбактеріоз, печінки та нирок. Лушпиння, ламка і тьмяна вовна, алергічні реакції - це перелік розладів, що проявляються на тлі гіповітамінозів. Для того щоб цих хвороб не було у вашого вихованця, потрібно добре збалансоване харчування, і достатня кількість в організмі вітамінів та мікроелементів. Перерахуємо види вітамінів, класифікованих за групами:

– загальнозміцнюючі вітаміни призначені для зміцнення імунітету, попередження авітамінозу та поповнення організму собаки запасами мінералів та мікроелементів та позитивного впливу в цілому.

– вітаміни, що коректують, надають профілактичну дію і допомагають позбутися існуючого захворювання. Для тварин, що старіють, також розроблені спеціальні комплекси вітамінів з урахуванням вікових особливостей;
– вітаміни інтенсивної дії необхідні для тварин, які ведуть активний спосіб життя, а також ослаблених хворобами собак.

Кожен із власників повинен враховувати потреби свого вихованця, і вже виходячи з цього, вибирати той комплекс вітамінів та мінералів, який необхідний для нормальної життєдіяльності своїх улюбленців. Виходячи з вищевикладеної статті, ви визначите, яким чином вітаміни впливають на організм тварини. У компанії «Лессі» представлений великий асортимент вітамінів та мінералів для тварин відомих ТМ.

 

лакомства для собак

витамин собак

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!