Косметика та засоби гігієни для котів

Більшість господарів кішок вважають, що кішка миє себе сама. Так, кішки відрізняються великою охайністю і постійно вилизують свою вовну. Але не все так просто...

Нам має бути відомо, чим насамперед небезпечне часте купання для котів. Зі шкіри змивається жировий прошарок, який захищає її від вологості та забруднення. Крім того, кішки дуже чутливі до будь-якої хімії. Тому часто купання може викликати різні дерматити, які потім доведеться лікувати, іноді дуже тривалий період. Тому купання кішки — винятковий захід впливу. Але все ж таки кішку купати необхідно, і для цього існує спеціалізована косметика для кішок.


Є кілька вагомих причин регулярно влаштовувати кішці лазневі процедури.

Показання до купання:


• наявність у шерсті паразитів;
• надмірне забруднення вовни (як натуральними, так і синтетичними);
• у профілактичних цілях;
• підготовка до виставок.

Для того щоб розуміти який косметичний засіб краще підійде для вовни та шкіри вашої кішки, зупинимося на них докладніше.


Косметика для котів:

• Рідкі шампуні;
• Сухі шампуні;
• Шампуні у вигляді спрею.

Рідкі шампуні є одними з найефективніших засобів для миття кішок. Після використання рідких шампунів і кондиціонерів шерсть кішки стає блискучою, шовковистою і чудово виглядає.
Добре зарекомендували себе і професійні шампуні: ESPREE з протеїнами шовку, Ring5 Шампунь д/котів білого забарвлення шампунь «без сліз», що освітлює, розроблений спеціально для кішок білих, кремових, сріблястих та інших світлих забарвлень вовни. І, звичайно ж, якщо ваша кішечка побувала на природі, забруднилася і привезла додому паразитів, ідеально підійдуть інсектоцидні шампуні Ring 5 проти бліх та кліщів. В асортименті косметики та засобів гігієни Компанії «Лессі» ви знайдете потрібний вам шампунь для вихованця.

espree для кошек

 

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!