Вітаміни та ласощі для котів

Зовсім недавно на вітчизняному ринку кормів, харчових добавок та вітамінно-мінеральних комплексів з'явилася новинка під назвою "ласощі". Це важлива частина харчування, яку потрібно включати в котячий раціон. Необхідність введення ласощів у раціон кішок вже доведена фахівцями-дієтологами та самими господарями здорових вихованців. Ласощі діляться на: вітамінізовані, профілактичні, ласощі підвищеної харчової цінності (snacks, легка закуска), нейтральні. У Компанії «Лессі» продаються оптом ласощі для кішок ТМ Beaphar, Gimborn (відома своїми ласощами gimpet), Sanal, Vitakraft та інших відомих виробників.

Вітаміни для котів. Найпоширенішими компонентами вітамінізованих ласощів є: таурин, який сприяє роботі серця, жовчного міхура, мозку та очей кішки; біотин - для зростання красивої та здорової вовни; протеїн, який має загальнозміцнюючий вплив на здоров'я кішки та підтримує її імунну систему. Що стосується вітамінів - такі ласощі ніколи не є повноцінним їх джерелом, проте здатні певною мірою задовольнити потребу здорової кішки.

Ласощі та вітаміни підвищеної харчової цінності виробляють із м'яса, риби та відходів м'ясної промисловості. Вони мають високий вміст спеціально оброблених для легшого засвоювання протеїнів.

Профілактичні ласощі допоможуть впоратися із зубним нальотом, відновити мікрофлору порожнини рота або всього травного тракту, а також вивести природним шляхом грудки, що затрималися, вовни кішки.

витамины кошки

 

 

 

 

 

 

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!