Гігієнічні наповнювачі

В даний час, у продажу існує велика кількість видів та найменувань гігієнічних наповнювачів для кішок. У Компанії «Лессі» Ви зможете купити оптом будь-який, з наведених нижче наповнювачів для кішок. Розглянемо найпопулярніші з них.

Деревні наповнювачі

Деревні наповнювачі для туалетів недорогі, при цьому дуже ефективні і не приносять проблем при використанні. Зазвичай деревний наповнювач - це гранули, спресовані з дрібної тирси. При намоканні гранули розпадаються, утворюючи однорідну м'яку масу з тирси. Дерево – матеріал не алергенний та безпечний, тому такий наповнювач не завдає шкоди тварині. Дерев'яні наповнювачі випускаються з різними розмірами гранул. Великі – підходять для дорослих кішок, а дрібні – для кошенят.

Силікагелеві наповнювачі

Силікагель – синтетичні кристали білого кольору, що володіють унікальною поглинаючою здатністю. Такий наповнювач потрібно насипати великим шаром у лоток і міняти не частіше одного разу на 2-3 тижні. Це зручно та економічно. Силікагелеві наповнювачі для туалетів у кілька разів дорожчі за інші, але при цьому дозволяють заощадити кошти через свою невелику витрату.


Наповнювачі з паперових та зернових відходів

Паперові відходи та відходи обробки зернових культур також можуть стати чудовою сировиною для наповнювачів. Наповнювачі для котячих туалетів з паперових відходів мають найнижчу ціну. Досить поширені наповнювачі для котячих туалетів, виготовлені з відходів переробки зернових культур. Ці наповнювачі складаються з гранул, спресованих із висівок та інших відходів обробки зерна.

Наповнювачі, що комкуються, на основі глин і мінералів

Найпопулярніший на сьогоднішній день клас наповнювачів - це наповнювач, що комкується, на основі глин і мінералів. Більшість наповнювачів, що комкуються, виготовляється з бентонітових глин. Бентонітові наповнювачі для туалетів чудово вбирають вологу, миттєво грудкуючись і затримуючи рідину. При цьому грудки достатньо просіяти спеціальною лопаткою і просто викинути з лотка.

Який наповнювач для котячих туалетів вибрати, залежить від особистих уподобань та їхньої вартості. Наприклад, найбезпечнішими вважаються деревні наповнювачі для туалетів, тому ними можна користуватися навіть тоді, коли у вихованця є алергії та захворювання шкіри. Силікагелевий наповнювач допоможе вам заощадити час на прибирання туалетів та засобу. Цей тип наповнювача рекомендується використовувати для туалетів дорослих кішок, для кошенят краще використовувати більш легкі та натуральні наповнювачі.

 

наполнителя для кошек

 

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!