Аксесуари для акваріума

У цьому розділі ми розглянемо різноманітність рослинного світу акваріума. Акваріуми із живими рослинами виглядають дуже привабливо. Якщо ми хочемо, щоб наш акваріум виглядав природно та красиво, найкраще оформити його живими рослинами. Добрива - одна з найважливіших умов успішного вирощування рослин в акваріумі. Недостатньо просто купити світильник з металогазовими лампами, встановити балон із вуглекислим газом та купити мішок латериту для ґрунту. Для того, щоб ваш акваріум виглядав красиво і доглянуто, вам буде потрібний постійний догляд за рослинами, в тому числі і застосування добрив. Якщо ви боретеся з водоростями, то вам не обійтися без добрив. Існує багато варіантів підживлення для акваріумних рослин.

Які добрива застосовувати, залежить від багатьох факторів:

Кількості рослин в акваріумі - самотня травинка і густий ліс потребують різної кількості добрив, що додаються;
Вида рослин - швидкозростаюча гігрофіла вимагає більше елементів, ніж яванська папороть, що повільно зростає;
Кількості світла та вуглекислого газу в акваріумі - яскраво освітленому акваріумі, де фотосинтез йде повним ходом, необхідно більше добрив, ніж акваріуму, де світла небагато.
Температури та інші параметри води - якщо вони неоптимальні та рослини ростуть погано, то сенсу у додаванні добрив немає;
Добрива для акваріумних рослин у вигляді паличок:

Tetra Plant Initial Sticks.

Палички. Комплексне залізовмісне добриво, що компенсує дефіцит поживних речовин у ґрунті нового акваріума та заміні акваріумного ґрунту. Основу цього препарату становить гранульований гумус, що є природним джерелом асимілянтів, необхідних повноцінного функціонування водної флори. Створюють довготривале живильне середовище для коріння рослин.

Добрива у вигляді кульок:

JBL Die 7 Kugeln.

7+13 кульок з добривами для коріння рослин. Тривале забезпечення коріння рослин добривами в новому акваріумі. Містять залізо та мінеральні елементи у прийнятній для рослин формі для споживання через кореневу систему. Без фосфату та нітрату. Залежно від величини рослин один раз на рік помістити в ґрунт біля коріння одну або кілька кульок. Добриво є твердими кульками з добривами, які збагачені всіма важливими для водних рослин поживними речовинами, у тому числі залізом і мікроелементами.

Добрива у вигляді таблеток:

TetraPlantCrypto.

Таблетки для підживлення коренів соковитих, здорових водних рослин, що абсорбують поживні речовини через коріння. Добриво для інтенсивного утворення коріння та поживного акваріумного субстрату. Препарат містить залізо та всі важливі мікроелементи у легко засвоюваній формі, пристосований до специфічних вимог ґрунту, підтримуючи таким чином ґрунтову мікрофлору. Відрізняється підвищеним вмістом заліза. Поживні речовини доступні для рослин протягом тривалого часу.

Tetra Plant Planta Start.

Таблетоване комплексне добриво, що містить усі основні макро- та мікроелементи, необхідні для нормального розвитку водних рослин. Добриво для акваріумних рослин забезпечує посаджені в акваріум рослини комплексом необхідних поживних речовин. Удобрює рослини через коріння. Це своєрідний каталізатор росту, що захищає та зміцнює кореневу систему рослин, що допомагає їй відновитися в найкоротші терміни.

 

                              лого1              jbl-logo

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!