Корм для риб

З різних способів годівлі риб один із найпопулярніших - годівля замороженими кормами: мотилем, дафнією, гамарусом, креветкою та багатьма іншими видами водних організмів.

Заморожені корми для риб відрізняє низку переваг:

Ці корми добре поїдаються рибами і добре засвоюються завдяки збереженню природної консистенції природних компонентів і поживних властивостей корму (шокова заморозка мінімізує пошкодження корму кристаліками льоду, що утворюються).
Заморожені корми для риб можуть довго зберігатися без втрати якості (близько року), можна забезпечити різноманітне годування незалежно від сезону (якщо годувати живими кормами – багато з них можна дістати лише у певний час року).
З живим кормом іноді з кормами, висушеними на сонці в акваріум можна занести деякі види паразитів - збудників хвороб рибок. Морозиві корми в цьому відношенні майже безпечні, більшість мікроорганізмів, які могли б потрапити з кормом, гине при глибокій заморозці (абсолютно безпечні тільки комбіновані сухі корми та сублімовані корми).
Різні види риб дуже відрізняються за своїми харчовими потребами. Завдяки великому асортименту заморожених кормів можна підібрати поєднання кормів, що відповідатиме потребам будь-яких видів риб.
Годування мороженими кормами також сприяє хорошому травленню за рахунок хітинових покривів кормових тварин.
При підборі "правильного" корму для риб, бажано підібрати поєднання кормів, яке максимально відповідатиме природному.

                                                                          

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!