Фільтри та засоби по догляду за водою

В асортименті компанії «Лессі» Ви завжди зможете вибрати для свого акваріума потрібний фільтр. Акваріумний фільтр може бути встановлений також за межами акваріума. Саме про зовнішні фільтри і йтиметься далі. Призначення фільтра, як відомо з назви, фільтрація води у акваріумі. Його принцип дії, як правило, заснований на проходженні води через наповнювачі фільтра, так званий матеріал, що фільтрує. На сьогоднішній день є два основні види зовнішніх фільтрів: навісний зовнішній фільтр і зовнішній фільтр каністрового типу. Навісні зовнішні фільтри найчастіше використовуються у невеликих акваріумах, а через незручності в їх установці та обмеженій функціональності, вони не стали настільки популярними серед акваріумістів. Інша річ, зовнішні фільтри каністрового типу, саме про них і йтиметься у цій статті.

Зовнішній фільтр каністрового типу. Вивчивши розробки та напрацювання любителів, великі фірми з виробництва акваріумного та ставкового обладнання випустили зовнішній фільтр каністрового типу, таким, яким ми його знаємо сьогодні.

Зовнішній фільтр каністрового типу є ємністю, заповненою матеріалом, що фільтрує, і герметично закриту кришкою. До зовнішнього фільтра каністрового типу ведуть дві трубки: по одній вода, рахунок різниці тисків входить з акваріума в фільтр, а по інший - завдяки вбудованому насосу повертається назад.

То чим зовнішній фільтр каністрового типу перевершує своїх «братів»? У нього є низка переваг:
- Зовнішній фільтр каністрового типу простіший в експлуатації, його з легкістю можна від'єднати та віднести туди, де зручно чистити. Деякі зовнішні фільтри каністрового типу можна чистити, просто змінюючи струм води і виливаючи воду, що виходить.
- Не посідає місце в акваріумі. Зовнішній фільтр каністрового типу не треба маскувати, можна просто прибрати тумбу.
– Також фільтр каністрового типу збільшує корисний об'єм води.
- Паркан і вихід води можна поставити як вам зручно або як це необхідно акваріуму: у різних кутах або паралельно.

- Багато моделей зовнішніх фільтрів каністрового типу можна заповнити будь-якими наповнювачами, в будь-яких комбінаціях, залежно від вимог вашого акваріума. У більшості випадків наповнювачі вже входять в комплект фільтра.

 

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!