Акваріуми для риб

Нинішній вибір акваріумів дозволяє від початку орієнтуватися на покупку вже готового варіанту акваріума, що включає більшість необхідних пристроїв.


Як перший акваріум можна розглянути наступні готові варіанти:

1. AQUAEL SHRIMP SETS – повний акваріумний набір відомої фірми AQUAEL. У нього вже входять фільтр, освітлення та обігрів (тут зверніть увагу на невеликий мінус - обігрівач з даного набору не дозволяє регулювати температуру, тому стане в нагоді він лише на перший час, надалі найкраще замінитиме його).

Якщо акваріум планується під травник, то найкраще докупити додатково ще одну лампу, адже правильно підібране світло є запорукою красивих і здорових рослин. Це джерело їхньої енергії та стимулятор зростання. Для флуоресцентних ламп денного світла популярне одне просте правило – 1 ват на кожні 2 літри води. Для енергозберігаючих ламп, що світять приблизно на 30% яскравіше, діє інша формула – 0.3 вата на 2 літри води. Всі вони продаються в компанії «Лессі» і бувають як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Наприклад, Sylvania, Osram, а також занурювальні Hopar.
2. Резун Старта відмінно підійде в офіс, наприклад, для золотої рибки. Даний варіант не призначений для живих рослин, у комплекті йде вугільний фільтр у вигляді картриджів, а простота зміни картриджів і хороша фільтрація є очевидними достоїнствами. Але свої нюанси є тут. Наприклад, важливо пам'ятати про те, що заміна вугілля має проводитися раз на 3-4 тижні.

3. Резун DM та SUNSUN – це акваріуми, які виконані з пластику, завдяки чому мають невелику вагу, доступну ціну та абсолютно безпечні для дітей. Одним з важливих нюансів тут є те, що акваріум фірми Резун серії DM LV підключається до електромережі через трансформатор.
При придбанні даного варіанту слід знати про те, що пластик, з якого виготовлені акваріуми, зазвичай вимагає більш дбайливого догляду, ніж скло.

 

акв акваєль

Чтобы скачать прайс-лист необходимо войти или зарегистрироваться!